RyddigSjefsrøden wrote: ↑Fri Jan 29, 2021 9:48 amDe som har gitt penger for O`Brien får tilbud om å få pengene tilbake.

Min kommentar handler om det jeg stadig setter spørsmålstegn ved i denne sesongen, nemlig hvorfor bruke mer penger enn man må i en sesong det knapt er inntekter. Vi sitter jo nå i en situasjon der det jages etter å spille det vi supportere anser som "oppkjøringa" til de viktige kampene kun av hensyn til økonomien. Så det å nå, når en vet at denne sesongen blir som den blir, bruke opp de pengene en får inn istedenfor å salte de ned for å stå bedre rustete til neste sesong virker for meg helt borti natta tåpelig.
Hva det er en higer etter å oppnå i en sesong der allerede det sportslige er kjørt på båten, det må drives rovdrift på spillere i klubbene for å i det hele tatt holde hodet over vannet og en fort kan ende med et avstumpet sluttspill som egentlig kun har symbolsk verdi forstår jeg rett og slett ikke.
Godt å høre at Stjerner sannsynligvis ikke går i den fella, gi heller yngre spillere/juniorer spilletid så en står bedre rustet for neste sesong. En har vel også allerede brukt av midlene der for å signere Reichenberg, så sikkert ikke økonomisk dumt å eventuelt bruke av disse pengene til å dekke opp litt der også.